11 nietypowych (i niesamowitych!) przykładów jak firmy dbają o swoich pracowników

Oczywistym staje się w obecnych czasach fakt, że benefity pracownicze są jednym z istotniejszych dodatków do pracy. Bardzo często znajdują się na szczycie listy rzeczy przyjemnych i lubianych, tuż obok filmików z kotami i lodów. Ile ma wynosić liczba profitów pracowniczych i jak one mają wyglądać? Najnowsze badania przeprowadzone przez Glassdoor wykazały, że ponad połowa respondentów zgodnie opowiedziała się za tym, że benefity są jednym z najważniejszych aspaktów branych pod uwagę przy wyborze pracy. Aż czterech na pięciu pracowników preferowało nowe korzyści ponad podwyżkę!

Na szczęście, firmy podążają za tymi wskazówkami i rozwijają coraz bardziej pomysłowe i imponujące profity. Oto kilka szczególnie wyjątkowych sposobów, dzięki którym pracodawcy czynią życie swoich pracowników lepszym.

1. Płacenie za wakacje

W przypadku firmy specjalizującej się w poznawaniu i zwiedzaniu świata, nie dziwi fakt, że najlepszy z oferowanych profitów w Airbnb dotyczy podróży. Pracownicy mogą uzyskać roczne stypendium w wysokości 2000 $ do wykorzystania w Airbnb na wycieczkę w dowolny zakątek świata. Takie rozwiązanie nie tylko obniża koszty w sytuacji, gdy pracownicy potrzebują czasu wolnego, ale także umożliwia im zdobywanie doświadczenia z pierwszej ręki oraz przekonanie się, na jaki efekt ciężko pracują każdego dnia.

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Nie każdy jednak wie jak to zrobić. Skorzystaj z wiedzy Ekspertów, inspirujących historii naszych Bohaterów i poznawaj miejsca gdzie możesz cieszyć się z poniedziałków!

1. Sprawdź swój
indeks szczęścia

2. Zobacz jak zrobili to inni

3. Poznaj fajne miejsca pracy

Login/Register access is temporary disabled