Piątki w poniedziałki? Tylko z PracujeBoLubię!

Ambient na warszawskim Mordorze

26 czerwca, w piękny poniedziałkowy poranek na warszawskim Mordorze drużyna PracujeBoLubię liczyła wszystkich tych, którzy zmierzali do pracy z uśmiechem na ustach! Przybijaliśmy piątki wszystkim pracusiom, by zarówno oni, jak i my z radością zaczęli nowy tydzień pracy!

Punkt 8:30 wesoły team różowych koszulek wraz z wesołymi pracownikami firmy Decathlon oprócz pozytywnych wibracji, rozdawał kolorowe wlepki, które wywołały uśmiech na twarzach dosłownie każdego!

Zadanie ni było łatwe, gdyż wśród 3 000 pracowników Mordoru, których udało nam się zapytać o ich poziom zadowolenia, niestety tylko niecałe 29% odpowiedziało pozytywnie na pytanie: czy Ty lubisz swoją pracę? 

Daliśmy radę! Odczarowaliśmy smutne poniedziałki – każdy z nich może być przecież początkiem czegoś nowego i przyjemnego!

“Pierwsza odsłona projektu pokazała,  jak ogromną wartość ma ta inicjatywa i jak bardzo potrzeba w Polsce rozmowy o pozytywnym nastawieniu. My Polacy mamy tendencję do narzekania, co możemy przede wszystkim zaobserwować właśnie podczas rozmów o pracy.  Zajmuje ona nam większą część tygodnia, zatem trzeba zrobić wszystko, żeby była jak najprzyjemniejsza.”mówi Kaja Gryciak, Marketing Manager Employer Branding Institute.

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na warszawskie zagłębie biurowców?

Sama nazwa – Mordor – mówi za siebie. Przepełnione ludźmi tramwaje i autobusy zmierzające w stronę ulicy Domaniewskiej nie napawają podróżujących optymizmem… Postanowiliśmy uderzyć Mordor w samo serce i wykrzesać w nim odrobinę entuzjazmu do pracy – już w poniedziałkowy poranek! Twarze Księżniczek Asapów oraz Wojowników Mordoru na widok różowej drużyny Pracuje Bo Lubie rozdającej kolorowe wlepki rozpromieniały się uśmiechem! Nasz cel został osiągnięty w 100%.

20

tyle osób liczyła nasza drużyna

3000

tyle wlepek rozdaliśmy na Mordorze

Ludzie, którzy kochają swoją pracę żyją o 2 lata dłużej i  zarabiają o 37% więcej! Pamiętajcie o tym i każdego dnia uśmiechajcie się w pracy. Człowiek, który jest szczęśliwy w pracy, jest również szczęśliwy w życiu!

Zainspirował Cię artykuł?

Szczęśliwa kariera nie toczy się sama. Nie przestawaj szukać inspiracji w rozwoju i korzystaj z porad naszych Ekspertów.

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Nie każdy jednak wie jak to zrobić. Skorzystaj z wiedzy Ekspertów, inspirujących historii naszych Bohaterów i poznawaj miejsca gdzie możesz cieszyć się z poniedziałków!

1. Sprawdź swój
indeks szczęścia

2. Zobacz jak zrobili to inni

3. Poznaj fajne miejsca pracy

PracujeBoLubie
Login/Register access is temporary disabled