Piątki w poniedziałki? Tylko z PracujeBoLubię!

Ambient na warszawskim Mordorze

26 czerwca, w piękny poniedziałkowy poranek na warszawskim Mordorze drużyna PracujeBoLubię liczyła wszystkich tych, którzy zmierzali do pracy z uśmiechem na ustach! Przybijaliśmy piątki wszystkim pracusiom, by zarówno oni, jak i my z radością zaczęli nowy tydzień pracy!

Punkt 8:30 wesoły team różowych koszulek wraz z wesołymi pracownikami firmy Decathlon oprócz pozytywnych wibracji, rozdawał kolorowe wlepki, które wywołały uśmiech na twarzach dosłownie każdego!

Zadanie ni było łatwe, gdyż wśród 3 000 pracowników Mordoru, których udało nam się zapytać o ich poziom zadowolenia, niestety tylko niecałe 29% odpowiedziało pozytywnie na pytanie: czy Ty lubisz swoją pracę? 

Daliśmy radę! Odczarowaliśmy smutne poniedziałki – każdy z nich może być przecież początkiem czegoś nowego i przyjemnego!

“Pierwsza odsłona projektu pokazała,  jak ogromną wartość ma ta inicjatywa i jak bardzo potrzeba w Polsce rozmowy o pozytywnym nastawieniu. My Polacy mamy tendencję do narzekania, co możemy przede wszystkim zaobserwować właśnie podczas rozmów o pracy.  Zajmuje ona nam większą część tygodnia, zatem trzeba zrobić wszystko, żeby była jak najprzyjemniejsza.”mówi Jan Pantuła, Junior Account Manager w Employer Branding Institute.

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na warszawskie zagłębie biurowców?

Sama nazwa – Mordor – mówi za siebie. Przepełnione ludźmi tramwaje i autobusy zmierzające w stronę ulicy Domaniewskiej nie napawają podróżujących optymizmem… Postanowiliśmy uderzyć Mordor w samo serce i wykrzesać w nim odrobinę entuzjazmu do pracy – już w poniedziałkowy poranek! Twarze Księżniczek Asapów oraz Wojowników Mordoru na widok różowej drużyny Pracuje Bo Lubie rozdającej kolorowe wlepki rozpromieniały się uśmiechem! Nasz cel został osiągnięty w 100%.

20

tyle osób liczyła nasza drużyna

3000

tyle wlepek rozdaliśmy na Mordorze

Ludzie, którzy kochają swoją pracę żyją o 2 lata dłużej i  zarabiają o 37% więcej! Pamiętajcie o tym i każdego dnia uśmiechajcie się w pracy. Człowiek, który jest szczęśliwy w pracy, jest również szczęśliwy w życiu!

Zainspirował Cię artykuł?

Szczęśliwa kariera nie toczy się sama. Nie przestawaj szukać inspiracji w rozwoju i korzystaj z porad naszych Ekspertów.

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Nie każdy jednak wie jak to zrobić. Skorzystaj z wiedzy Ekspertów, inspirujących historii naszych Bohaterów i poznawaj miejsca gdzie możesz cieszyć się z poniedziałków!

1. Sprawdź swój
indeks szczęścia

2. Zobacz jak zrobili to inni

3. Poznaj fajne miejsca pracy

PracujeBoLubie
Login/Register access is temporary disabled