Marcin Cyliński, Avon

„Sukcesem naszej firmy są ludzie tworzący szczególną atmosferę. Dodatkowo Avon pomaga pracownikom w realizacji planów i daje możliwość rozwoju. Wierzę, że misja naszej firmy pomoże zmienić nam świat na lepszy.”

Marcin Cyliński,
Sales Centers&Avon Studio Manager

Moja historia w AVON

Pracuję w AVON bo 3 lata temu, jak szukałem nowej pracy, szukałem miejsca gdzie będę miał realny wpływ na swoje wyniki, będę musiał się dużo nowych rzeczy nauczyć. AVON daje mi tę możliwość. Dołączyłem do zespołu AVON Studio na stanowisko managera. Jest to taki unikalny koncept, połączenie sprzedaży bezpośredniej ze sprzedażą retailową w AVON Studio w Złotych Tarasach. Po 12 miesiącach zostałem promowany na stanowisko managera AVON Beauty Centre, czyli aż 12 lokalizacji w całej Polsce.

Największe zaskoczenie w AVON

Pierwszą rzeczą, która była dla mnie zaskoczeniem było to, że nie jestem jedynym mężczyzną w zespole i w firmie 🙂  A tak całkiem na serio, to zanim dołączyłem do firmy kojarzyła mi się ona głównie z Ambasadorkami Piękna. Zaskoczył mnie rozmiar organizacji, w biurze pracuje ponad 500 osób, AVON jest obecny na ponad 100 rynkach globalnych i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm kosmetycznych. Jest też numerem jeden w sprzedaży bezpośredniej. 

Co wyróżnia pracę w AVON?

Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą firmę, a także atmosfera oraz zasady, którymi kierujemy się w swojej współpracy i wartości promowane przez AVON. Kolejną rzeczą, która wyróżnia AVON jest komfort pracy, który zapewnia firma: elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu. To dla mnie bardzo ważne, że firma dba o work-life balance.

Przepis na sukces

Kluczem do sukcesu w Avon jest atmosfera, może wydawać się to banalne ale wszyscy po prostu się lubimy. Avon jest firmą, która pomaga w rozwoju i poszerzaniu kompetencji swoich pracowników. Niezwykle satysfakcjonujące jest, móc pracować w firmie, która ma taką misję.

Poznaj moich współpracowników:

Spodobała Ci się moja historia?

Login/Register access is temporary disabled