Raport Pracujebolubie.pl i EY: Cała Polska tworzy idealne miejsce pracy.

Cała Polska Tworzy Idealne Miejsce Pracy
Akcja społeczna PracujeBoLubie.pl

 

Czy wiesz, że tylko 40% pracowników jest szczęśliwych w pracy? Jeśli zrobić szybką matematykę, okaże się, że ponad połowa Polaków spędza ⅓ swojego życia na byciu nieszczęśliwymi. To całkiem sporo. Dlatego PracujeBoLubie.pl wyszło z inicjatywą innowacyjnej akcji społecznej mającej na celu zadbanie o nasze szczęście w pracy. Chcemy wypromować́ pozytywne podejście do pracy oparte na rozwiązaniach i komunikacji między pracownikami a pracodawcami.

Akcja Cała Polska Tworzy Idealne Miejsce Pracy opiera się na czterech filarach:

– zdrowiu

Zdrowie w pracy bezpośrednio przekłada się na produktywność́ i kreatywność́ – dbający o siebie idą na zwolnienia o 36% rzadziej i są aż o 87% bardziej kreatywni!   

relacjach

Mówi się̨, że przyjaźń w miejscu pracy to ryzykowna inwestycja – dużo lepiej jednak pracuje się we wspierającym zespole niż pośród mnóstwa groźnych nieznajomych.
– flow
Czy nasze zadania są dopasowane do naszego stanowiska? Czy są powtarzalne? Czy może stwarzają nam wyzwania, dzięki którym nigdy nie nudzimy się wykonując powierzoną nam pracę?

poczuciu sensu pracy
Millenialsi bardzo lubią pracować w imię idei, ale nie oszukujmy się: chyba nikt nie lubi robić czegoś bez sensu.

 

Co teraz?
Na początek opublikujemy raport biznesowy oparty na danych światowych i badaniach Employer Branding Institute. Dbamy o solidne podstawy! Chcemy dać możliwość wypowiedzenia się także pracownikom, którzy chcą zostać usłyszeni. Bo wiecie, Cała Polska tworzy idealne miejsce pracy!

Jesteś pracodawcą? Sprawdź poziom szczęścia swoich pracowników i włącz się do naszej wspólnej akcji.

Jesteś pracownikiem? Znasz swój poziom szczęścia? Sprawdź go!

A może znasz receptę na szczęście w pracy? Podziel się nią i wygraj!

Pokażmy, że szczęście się opłaca!

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Nie każdy jednak wie jak to zrobić. Skorzystaj z wiedzy Ekspertów, inspirujących historii naszych Bohaterów i poznawaj miejsca gdzie możesz cieszyć się z poniedziałków!

1. Sprawdź swój
indeks szczęścia

2. Zobacz jak zrobili to inni

3. Poznaj fajne miejsca pracy

Login/Register access is temporary disabled