Citi Handlowy

 Citi Service Center Poland

naklejka

Citi Service Center Poland świadczy najwyższej jakości usługi podmiotom z Grupy Citi. Nasi pracownicy umożliwiają pracę Citigroup dzięki operacyjnej pracy bankowej w obszarach takich, jak: Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy, Securities Services Operations, Product Control, Bankowość Transakcyjna, IT. Z Polski obsługujemy ponad 90 krajów z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię.

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.
Bank obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych, zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem. Citi Handlowy wyróżnia się innowacyjnością, użyciem najnowszej technologii – w tym 16 oddziałów Smart, w których można założyć konto w rekordowo krótkim czasie, a także rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Klienta.

Tak pracujemy

Joanna Zdulska

Information Security Prof. Group Manager, Citi Service Center Poland

Poznaj Asię

7,3 tys.

tylu mamy pracowników

icon1Kogo szukamy?

Szukamy ludzi, którzy będą się rozwijać razem z nami. Popieramy aktywne postawy oraz odpowiedzialność za kształtowanie własnej drogi zawodowej. Mamy propozycję dla osób na każdym etapie budowania swojej kariery zawodowej. Sprawdź, jakie oferty będą najlepsze dla Ciebie na praca.citi.pl

“Like Mondays because I get to hear great things my team has been up to over the weekend – their family visits, holiday for the weekend or some studying they have been doing  on behalf  of Citi.”

Stephen

Stephen Hamilton

Vice President, Securities Services Operations, Citi Service Center Poland

Poznaj Stephena

Jaka jest nasza misja?

Citi i Citi Handlowy pracują nieustannie, aby służyć społeczności lokalnej i Klientom. Ponad 200 lat doświadczenia, stawiania sobie coraz trudniejszych wyzwań za cel i łączenie możliwości z potrzebami klientów sprawiło, że dzisiaj jesteśmy organizacją, o charakterze globalnym. Citi jest instytucją łączącą ponad 1000 miast, w ponad 160 krajach pracującą dla milionów ludzi na całym świecie. Tworzymy wyjątkową organizację, których pracowników łączy: wspólny cel, rozwój talentów, kreatywność, odpowiedzialny biznes.

user-1

64% kobiet

planet-earth

porozumiewamy się w 29 językach

„Najbardziej inspirują mnie ludzie z pasją i nie ma znaczenia co to jest. To w jaki sposób opowiadają o tym, wydaje mi się najbardziej wciągające”

Asia

iconNasze ulubione słowo to #PROGRES

Pracując u nas otrzymasz dodatkowo: Program Emerytalny, Zniżki i promocje od Partnerów oraz Produkty Bankowe dostępne na korzystniejszych warunkach

51 % 

managerów to kobiety

„Kiedy mój współpracownik decyduje się rozpocząć nową pracę, z jednej strony szkoda mi się z nim rozstawać , a z drugiej cieszę się, kiedy ktoś spełnia marzenia i zwiększa swój wpływ na zmianę organizacji.” 

Kamil

Login/Register access is temporary disabled