Bartek, Costa Coffee

„Atmosfera pracy w Costa jest niepowtarzalna i sprawia, że żaden dzień nie jest taki sam.”

Bartek Feliga,
Kierownik zmiany, Warszawa

Z czym kojarzy mi się praca w Costa?

Różnorodność i fantastyczna atmosfera między pracownikami. Nie tylko parzenie kawy jest dla mnie interesujące, są to również znajomości zawierane podczas pracy. Każda osoba jest inna: pracując za barem można spotkać przeróżne osoby i to jest fascynujące. Rozmowy, spotkania, żaden dzień nie jest podobny do siebie. Jeśli kogoś nie ma, to zespołowi najzwyczajniej w świecie go brakuje i to jest świetne. Razem tworzymy fajną całość.


W pracy cenię najbardziej…

Interakcję z drugim człowiekiem oraz sprawianie mu radości, choćby poprzez zaparzenie mu najlepszej kawy, czy przygotowanie bagietki. Jeśli widzę, że człowiek docenia moją pracę, a ja sprawiam mu nią radość, to jest to dla mnie największa satysfakcja. Ale ja ogólnie lubię sprzedawać, dużo rozmawiać. Dzięki temu poznaję ludzi i ich historie, co jest niesamowicie inspirujące.

Moja historia w Costa

Pracuję tu dwa lata. Swoją ścieżkę zacząłem od stanowiska baristy, później zostałem baristą maestro, czyli kierownikiem zmiany, a teraz jestem asystentem kierownika kawiarni. Włożyłem w to mnóstwo pracy i otrzymałem wiele wsparcia od firmy. Do tej pory prowadziłem zmianę w 22 różnych kawiarniach, a w 18 byłem baristą. W każdej było ciekawie i inspirująco, wszyscy chcą tego samego, lecz każdy jest inny.

Historię Bartka przeczytasz TUTAJ

Poznaj moich współpracowników:

Adrian Leszek

Młodszy Specjalista ds.
rozwoju kategorii napojów

Poznaj Adriana

Spodobała Ci się moja historia?

Login/Register access is temporary disabled