Credit Agricole

naklejka

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy Credit Agricole jednego z największych banków uniwersalnych w Europie. Od ponad 100 lat świadczymy kompleksowe usługi bankowe dla Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, rolników oraz dużych korporacji. Koncentrujemy swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Działamy „prosto i z sensem” zarówno jako Bank i jako pracodawca.

Tak pracujemy

icon1  Kogo szukamy?

Do pracy w Banku Credit Agricole poszukujemy pracowników o zróżnicowanych kompetencjach, doświadczeniu i umiejętnościach dopasowanych do poziomu stanowiska.

Studenci oraz absolwenci, chcący rozwijać się w obszarze bankowości, mogą rozpocząć od stażu, programu praktyk lub elastycznej pracy w naszym Contact Center.

Profesjonaliści, mogą znaleźć pracę w jednej z naszych placówek bankowych lub w central firmy, gdzie oferujemy blisko 800 różnych stanowisk.

handNasze ulubione słowo to #RAZEM

phoneJesteśmy najlepsi w telefonicznej obsłudze klienta

440 

tyle mamy placówek bankowych

Monika Kurpiel

Manager Zespołu Ubezpieczeń i Funduszy Inwestycyjnych

Poznaj Monikę

Jaka jest nasza misja?

Głównym założeniem Credit Agricole Bank Polska jest budowa silnego banku uniwersalnego bliskiego klientowi poprzez sukcesywne zwiększanie liczby aktywnych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji, których podstawą jest profesjonalne doradztwo, oferta dopasowana do konkretnych potrzeb oraz przyjazna obsługa.

140 tys.

tylu mamy pracowników na świecie

Każdy dzień dostarcza mi i naszemu Zespołowi mnóstwo pozytywnych momentów – na tyle niespodziewanych i nieprawdopodobnie śmiesznych, że postanowiliśmy stworzyć nasz wewnętrzny słownik „mądrych sentencji” i memów z naszym udziałem „na każdą okazję”

Magdalena Pelc

5 tys.

tylu mamy pracowników w Polsce

hand
STABILNOŚĆ

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jesteśmy łasuchami 🙂

Każda okazja jest dobra, by przynieść do pracy ciasto lub zamówić burgera :-)

Masz ochotę zjeść z nami?

icon2ROZWÓJ

System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

icon3BENEFITY

Karta benefit oraz prywatna opieka medyczna

„Inspiracją są dla mnie ludzie z którymi pracuję. To oni pokazują mi swój punkt widzenia i nadają odcieni szarości w czarno-białym życiu.”

Marta Pawelec

icon1MOŻLIWOŚCI

Realna możliwość awansów wewnętrznych

Login/Register access is temporary disabled