Futuro Finance

naklejka

W Futuro Finance zajmujemy się doradztwem finansowym dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Dzięki wsparciu niezależnych ekspertów pomagamy poznać aktualną ofertę kredytową banków. Naszym celem jest wybór korzystnej propozycji dofinansowania, dopasowanej do potrzeb Klienta.

#worklevelup

nakrecamynadzialanieDajemy więcej możliwości

Zapewniamy 12 szkoleń motywacyjnych i sprzedażowych w ciągu roku. Szkolili nas m.in. Adam Kubicki, Jakub Bączek czy Łukasz Jakóbiak.

Wspieramy Żubry we Wrocławskim ZOO. Nasi podopieczni to Kaligula – ojciec rodu, Porfiry, Poducha i najmłodszy Powolniak!

O nas

Szybkie uruchomienie procedur i wypłacenie środków to dla nas priorytety.  Nasi doradcy służą wsparciem na każdym etapie współpracy z bankiem. Przejmują również formalności, by maksymalnie ułatwić drogę po bezpieczny kredyt. Stawiamy na bezpieczeństwo transakcji i profesjonalizm.

58%

odsetek kobiet w naszej firmie

Stawiamy na ludzi!

Ludzie to największy kapitał firmy. Wspieramy nie tylko naszych Klientów, ale i pomagamy potrzebującym tworząc Fundację Czynów Szlachetnych.

 200

tylu mamy pracowników

Nowa jakość w branży finansowej

Udowadnia, że dzięki rzetelności i wysokiej jakości usług można osiągnąć sukces. Firma już po raz drugi została wyróżniona tytułem Finansowej Marki Roku 2017. Oferty największych banków, oddziały w całej Polsce, rozwój sieci franczyzowej i biuro w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce.

3

imprezy integracyjne w ciągu roku

Benefity jakich nie ma nikt!

Oferujemy 6 wycieczek zagranicznych dla najlepszych Pracowników m.in. wyspy Goa, Zanzibar czy Tajlandia.

26 lat

średnia wieku w naszej firmie

 Nasze biuro

Futuro Finance i Polska Akcja Humanitarna (PAH)

CEO Agata Brucko-Stępkowska została Ambasadorem Biznesowym organizacji

PracujeBoLubie
Login/Register access is temporary disabled