Orbis – logo

Add to compare
Features
Tracking
Open API
Auto notification
Sheduling
CRM integration
Data import/export
Gamification
Simple SignOn
Social integration
Device supported
Windows
Android
Mac OS
Iphone/Ipad
Windows phone
Pricing model
Free
Freemium
Monthly payment
One-time payment
Annual subscription
Deployment
Customer type
Small business
Large enterprises
Medium business
Freelancers

GET THE BEST APPS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

Grupa Hotelowa Orbis

Add to compare

 Grupa Hotelowa Orbis

naklejka

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej. Centrala znajduje się w Warszawie, a strategicznym inwestorem Orbisu jest francuski AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi na świecie markami: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, w standardzie od luksusowych po ekonomiczne. W hotelach znajdują się także restauracje, których menu odzwierciedla styl hotelu, możesz więc wstąpić do nas zarówno na burgera, po kawę na wynos, jak i wybrać się na wykwintną kolację.

W naszej firmie codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe miejsce pracy, w którym poznasz wszystkie sekrety hotelarskiej branży, ale także firma, która łączy wieloletnią tradycję i nowoczesność.

Miejsce na Twoją karierę też się u nas znajdzie! 🙂

Tak pracujemy

3,9 tys.

tylu mamy pracowników

icon1Kogo szukamy?

Szukamy ludzi pełnych pasji, których osobowość sprawia, że hotel staje się wyjątkowym miejscem. Kluczowymi kompetencjami w naszej pracy jest umiejętność budowania relacji i komunikacji, także w języku angielskim. Hotel to miejsce, które żyje 24h na dobę przez 365 dni w roku i w którym bardzo dużo się dzieje.

„Najbardziej w pracy lubię różnorodność pracy, bo tutaj każdy dzień jest totalnie inny”

Damian Nowicki

117

działających hoteli

W wielu naszych hotelach można przenocować w unikatowych pokojach zaprojektowanych przez pracowników tak, aby odzwierciedlały świat ich pasji np. windsurfing, podróże, bieganie. Pokoje te nazywane są „MyRoom”.

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy, że szczęśliwi goście zawsze wracają, a hotel to dom poza Domem. Dlatego Grupa Orbis stawia sobie za cel bycie najlepszym towarzyszem podróży naszych gości.

Jesteśmy najlepsi w tworzeniu zgranego teamu! Nasi pracownicy oceniają relacje ze swoimi koleżankami i kolegami z zespołu jako wyjątkowo pozytywne. Codzienna praca każdego z działów jest ze sobą ściśle powiązana, zarówno zadaniami jak i zmianami. Przed hotelem stają często nagłe zadania specjalne, które wymagają mobilizacji sił całej załogi, aby zdobyć serce naszego gościa 🙂 Jest co wspominać, i właśnie to daje naszym pracownikom poczucie wspólnoty oraz łatwość nawiązywania przyjaźni, które trwają czasem całe lata.

Pracownicy jednego z wrocławskich hoteli mieli w ostatnim czasie okazję zrobić sobie selfie z Dalai Lama, kiedy był naszym gościem.

19,8 tys.

pokoi hotelowych

„Nie może być kucharzem każdy, ale w domu polecam każdemu próbować swoich umiejętności ;)”

Bartosz, kucharz

Ponad 50 lat stażu pracy w Grupie Hotelowej Orbis wypracował Szef Cukierni robiący według opinii naszych gości najlepsze rogale Świętomarcińskie na świecie.

Inni nie wiedzą o mnie, że strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy, grupa AccorHotels stworzyła efektywny system narzędzi cyfrowych, do których należą – portal rezerwacyjny accorhotels.com, strony internetowe poszczególnych marek hotelowych oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels.

Novotel Warszawa Centrum jest jednym z największych hoteli w Polsce, ma aż 742 pokoje! Zakładając, że w każdym pokoju mogłyby nocować 2 osoby, jest w stanie przenocować ponad 1500 osób i wydać też tyle śniadań.

„Najbardziej lubię tą pracę za kontakt z gościem oraz moją ekipę i załogę bo to fantastyczni ludzie!” 

Magda

Na śniadaniach w polskich hotelach ibis bohaterem numer jeden jest jabłko w wielu różnych odsłonach, od stanu surowego do pysznej szarlotki.

Sofitel Victoria jest prawdziwą hotelową gwiazdą ekranu. Pojawiał się w wielu filmach m.in. 07 zgłoś się, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Kingsajz, Miś, Kogel-mogel, a także w serialu Ekstradycja.

smileNasze ulubione słowo to #GOŚCINNOŚĆ 

“Rozpocząłem swoją historię od hoteli butikowych, ale dopiero Accor dał mi możliwość bycia zauważonym i wejścia na jasną ścieżkę kariery.”

Damian Nowicki

Prace w najnowszym naszym hotelu Mercure Kraków zdobyli ci, którzy stanęli oko w oko ze średniowiecznymi postaciami i potrafili sprostać zadaniom takim jak: przeprawa przez rzekę, przygotowanie nakrycia do uczty królewskiej i kreatywne rozwiązywanie problemów, za którymi stał smok.

Features
Tracking
Open API
Auto notification
Sheduling
CRM integration
Data import/export
Gamification
Simple SignOn
Social integration
Device supported
Windows
Android
Mac OS
Iphone/Ipad
Windows phone
Pricing model
Free
Freemium
Monthly payment
One-time payment
Annual subscription
Deployment
Customer type
Small business
Large enterprises
Medium business
Freelancers

GET THE BEST APPS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

Login/Register access is temporary disabled