Monika, Credit Agricole

Moja praca przekłada się na to jaką ofertę Klient może w CABP na terenie całej Polski otrzymać: jakiego typu ubezpieczenia i produkty inwestycyjne są dostępne, jaki jest ich zakres, po jakiej cenie, w jakich kanałach można je nabyć.

naklejka

Monika Kurpiel

Manager Zespołu Ubezpieczeń i Funduszy Inwestycyjnych

“To właśnie świetni ludzie sprawiają, że ta praca staje się drugim domem.”

Poniedziałek to akurat mój ulubiony dzień tygodnia. To dzień , w którym wyraźnie krystalizuje się już na cały tydzień pełny zakres pracy, ilości spotkań i zadań do realizacji. Mam do tego mnóstwo energii i praca niemal „pali mi się w rękach”.

coffeLubię nasze codzienne drobne rytuały jak np. przed rozpoczęciem pracy grupową wędrówkę do kuchni na herbatę lub wspólne obiady.

gifticonOtrzymałam doroczną  nagrodę Zarządu AS przyznawaną najlepszym pracownikom

„Możesz się wściekać ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to na co nic nie poradzisz – Haruki  Murakami

pracuję bo…daje mi to silne poczucie rozwoju różnorodnych kompetencji i satysfakcję z obserwowania owoców mojej pracy pod postacią uśmiechniętych współpracowników i pojawiających się w ofercie nowych produktów.

Moja praca przekłada się na to jaką ofertę Klient może w CABP na terenie całej Polski otrzymać: jakiego typu ubezpieczenia i produkty inwestycyjne są dostępne, jaki jest ich zakres, po jakiej cenie, w jakich kanałach można je nabyć (placówka bankowa, telefon, Internet), jak opisuje je Doradca, jak jest przeszkolony, jakie reklamy Klient widzi, jak wyglądają ulotki, plakaty, czy są jakieś konkursy, jakie dokumenty Klient otrzymuje.

Inspiracją jest dla mnie mój przyjaciel, który nauczył mnie, że trzeba lubić to co się robi lub… robić coś innego. A gdy się już robi to, co się lubi, to trzeba dawać z siebie zawsze 100%.

Poznaj moich współpracowników:

A może chcesz ze mną pracować? Jeśli poczułeś nasz klimat, sprawdź kogo szukamy.

Spodobała Ci się moja historia? Podziel się nią ze znajomymi (nawigacja po lewej)!

Login/Register access is temporary disabled