Grupa Hotelowa Orbis

naklejka

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej. Centrala znajduje się w Warszawie, a strategicznym inwestorem Orbisu jest francuski AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi na świecie markami: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, w standardzie od luksusowych po ekonomiczne. W hotelach znajdują się także restauracje, których menu odzwierciedla styl hotelu, możesz więc wstąpić do nas zarówno na burgera, po kawę na wynos, jak i wybrać się na wykwintną kolację.

W naszej firmie codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe miejsce pracy, w którym poznasz wszystkie sekrety hotelarskiej branży, ale także firma, która łączy wieloletnią tradycję i nowoczesność.

Miejsce na Twoją karierę też się u nas znajdzie! 🙂

Tak pracujemy

3,9 tys.

tylu mamy pracowników

icon1Kogo szukamy?

Szukamy ludzi pełnych pasji, których osobowość sprawia, że hotel staje się wyjątkowym miejscem. Kluczowymi kompetencjami w naszej pracy jest umiejętność budowania relacji i komunikacji, także w języku angielskim. Hotel to miejsce, które żyje 24h na dobę przez 365 dni w roku i w którym bardzo dużo się dzieje.

„Najbardziej w pracy lubię różnorodność pracy, bo tutaj każdy dzień jest totalnie inny”

Damian Nowicki

117

działających hoteli

W wielu naszych hotelach można przenocować w unikatowych pokojach zaprojektowanych przez pracowników tak, aby odzwierciedlały świat ich pasji np. windsurfing, podróże, bieganie. Pokoje te nazywane są „MyRoom”.

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy, że szczęśliwi goście zawsze wracają, a hotel to dom poza Domem. Dlatego Grupa Orbis stawia sobie za cel bycie najlepszym towarzyszem podróży naszych gości.

Jesteśmy najlepsi w tworzeniu zgranego teamu! Nasi pracownicy oceniają relacje ze swoimi koleżankami i kolegami z zespołu jako wyjątkowo pozytywne. Codzienna praca każdego z działów jest ze sobą ściśle powiązana, zarówno zadaniami jak i zmianami. Przed hotelem stają często nagłe zadania specjalne, które wymagają mobilizacji sił całej załogi, aby zdobyć serce naszego gościa 🙂 Jest co wspominać, i właśnie to daje naszym pracownikom poczucie wspólnoty oraz łatwość nawiązywania przyjaźni, które trwają czasem całe lata.

Pracownicy jednego z wrocławskich hoteli mieli w ostatnim czasie okazję zrobić sobie selfie z Dalai Lama, kiedy był naszym gościem.

19,8 tys.

pokoi hotelowych

„Nie może być kucharzem każdy, ale w domu polecam każdemu próbować swoich umiejętności ;)”

Bartosz, kucharz

Ponad 50 lat stażu pracy w Grupie Hotelowej Orbis wypracował Szef Cukierni robiący według opinii naszych gości najlepsze rogale Świętomarcińskie na świecie.

Inni nie wiedzą o mnie, że strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy, grupa AccorHotels stworzyła efektywny system narzędzi cyfrowych, do których należą – portal rezerwacyjny accorhotels.com, strony internetowe poszczególnych marek hotelowych oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels.

Novotel Warszawa Centrum jest jednym z największych hoteli w Polsce, ma aż 742 pokoje! Zakładając, że w każdym pokoju mogłyby nocować 2 osoby, jest w stanie przenocować ponad 1500 osób i wydać też tyle śniadań.

„Najbardziej lubię tą pracę za kontakt z gościem oraz moją ekipę i załogę bo to fantastyczni ludzie!” 

Magda

Na śniadaniach w polskich hotelach ibis bohaterem numer jeden jest jabłko w wielu różnych odsłonach, od stanu surowego do pysznej szarlotki.

Sofitel Victoria jest prawdziwą hotelową gwiazdą ekranu. Pojawiał się w wielu filmach m.in. 07 zgłoś się, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Kingsajz, Miś, Kogel-mogel, a także w serialu Ekstradycja.

smileNasze ulubione słowo to #GOŚCINNOŚĆ 

“Rozpocząłem swoją historię od hoteli butikowych, ale dopiero Accor dał mi możliwość bycia zauważonym i wejścia na jasną ścieżkę kariery.”

Damian Nowicki

Prace w najnowszym naszym hotelu Mercure Kraków zdobyli ci, którzy stanęli oko w oko ze średniowiecznymi postaciami i potrafili sprostać zadaniom takim jak: przeprawa przez rzekę, przygotowanie nakrycia do uczty królewskiej i kreatywne rozwiązywanie problemów, za którymi stał smok.

Login/Register access is temporary disabled