Provident Polska po raz drugi w gronie naszych ulubionych pracodawców!

Provident Polska otrzymał wyróżnienie „I love My Job Winner 2018” przyznawane przez Employer Branding Institute na podstawie kompleksowego audytu. Provident dostał najwyższą ocenę oraz tytuł Gwiazdy, który jest przyznawany najbardziej rozpoznawalnym i najsilniejszym markom pracodawców na polskim rynku.

Provident Polska po raz drugi otrzymał wyróżnienie „I love My Job Winner” w ramach projektu #pracujebolubie prowadzonego przez Employer Branding Institute. Wyróżnienie zostało przyznane w wyniku audytu, który odbył się w oparciu o dane dostarczone przez pracodawcę. Zakres obszarów obejmował: rekrutację, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, dobrostan, CSR, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz świadczenia dodatkowe.

Provident

W centrum zawsze jest człowiek

Wyróżnienie „I love My Job Winner 2018” jest potwierdzeniem dbałości firmy o przyjazne środowisko pracy. Odpowiedzialność, szacunek i przejrzystość to wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Providenta. Są obecne we wszystkich działaniach firmy – od partnerskiej komunikacji z pracownikami na co dzień, przez równe możliwości zatrudnienia, przejrzyste zasady wynagradzania, po dostępne dla wszystkich benefity i programy rozwojowe.

Wyróżnienie „I love My Job Winner 2018” potwierdza nasze najwyższe standardy dotyczące budowania przyjaznego i angażującego miejsca pracy

– mówi Katarzyna Lomas, Kierownik Biura Personalnego w Provident Polska.

Pozytywnie przeszliśmy kompleksowy audyt badający m.in. standardy naszych procesów rekrutacyjnych, wdrożenia i rozwoju pracowników, komunikacji wewnętrznej oraz działania związane ze wspieraniem różnorodności 

– dodaje Katarzyna Lomas.

Od Celebryty do Gwiazdy

W tym roku Provident Polska osiągnął lepsze wyniki niż poprzednio i został wyróżniony najwyższą oceną przyznawaną w wyniku audytu. Dzięki tak wysokiej ocenie awansował z pozycji Celebryty na najwyższe miejsce przyznawane w projekcie #pracujebolubie Employer Branding Institute – i otrzymał tytuł Gwiazdy. To potwierdza, że Provident jako pracodawca jest silną i rozpoznawalną marką o dużej sile wpływu na obecnych pracowników, jak i kandydatów chcących odnaleźć swoje wymarzone miejsce pracy.Provident

Provident pomaga młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy. Prowadzi program One Level Up – Praktykanci na start. Program oferuje realizację ciekawych projektów, przydziela opiekuna, zapewnia opiekę medyczną i dodatkowe szkolenia. Do obecnej, 10. już edycji programu zgłosiło się blisko 1000 osób.

Pracuję, bo lubię

Projekt Employer Branding Institute#pracujebolubie, powstał na bazie setek wywiadów z pracownikami i pracodawcami. Jego misją jest wspieranie pracowników w szukaniu swojej drogi do radosnych poniedziałków poprzez edukowanie, inspirowanie i oferowanie narzędzi, dzięki którym każdy może być bardziej szczęśliwy w pracy.

Pracodawcy, którzy biorą udział w projekcie #pracujebolubie, wspierają zadowolenie swoich pracowników, dbają o nich. Przede wszystkim pozytywnie przejdą audyt przeprowadzany przez ekspertów Employer Branding Institute zostają odznaczeni wyróżnieniem „I love My Job Winner”.

Więcej o obecności Providenta w projekcie #pracujebolubie można przeczytać na stronie: www.pracujebolubie.pl/provident/

Login/Register access is temporary disabled