Łukasz, Roche

naklejka
Łukasz Dąbrowski,
Medical Advisor

Moja kariera w Roche Polska

Po 2 latach pracy w aptece na stanowisku magistra farmacji postanowiłem na dobre zdjąć biały fartuch i rozpocząłem pracę w firmie farmaceutycznej, nie żałuję.
Cenię Roche Polska za możliwości rozwojowe, zostałem zatrudniony na stanowisko młodszego specjalisty do spraw bezpieczeństwa farmakoterapii. Następnie po ukończeniu menedżerskich studiów podyplomowych oraz zaangażowaniu się w dodatkowe aktywności w dziale medycznym wygrałem konkurs na stanowisko Medical Science Liaison w obszarze hematoonkologii. 

Czym się zajmujesz na co dzień? 

Aktualnie pracuję jako doradca do spraw medycznych w obszarze onkologii. To dziedzina, w której bardzo dużo się dzieje. Żeby być na bieżąco przeszukuję naukowe bazy danych, spotykam się ze specjalistami, uczestniczę w międzynarodowych kongresach naukowych. Zebrana wiedza stanowi wsparcie dla zespołu w którym pracuję. Odpowiadam za działalność edukacyjną w środowisku medycznym, organizuję spotkania informacyjne i warsztaty dla lekarzy. We współpracy z działem badań klinicznych zajmuję się cząsteczkami, które są jeszcze na etapie rozwoju.

Za co najbardziej lubisz swoją pracę?

... za wysoką kulturę organizacji i możliwość wspierania rozwoju najnowocześniejszych terapii.

Jakie momenty cieszą Cię najbardziej?

Najbardziej cieszy mnie, kiedy widzę, że moja codzienna praca może mieć realny wpływ na poprawę życia pacjentów.

Poznaj moich współpracowników:

A może chcesz ze mną pracować? Jeśli poczułeś nasz klimat, sprawdź kogo szukamy.

Spodobała Ci się moja historia?

Login/Register access is temporary disabled