Czy wiesz, że…ludzie, którzy kochają swoją pracę żyją  o 2 lata dłużej i  zarabiają o 37% więcej?

#pracujebolubie to serwis pozytywnej kariery, dzięki któremu chcemy pokazać Polakom jak cieszyć się z pracy. Według nas każdy zasługuje na to by lubić swoją pracę i każdy może to zrobić. Chcemy Ci w tym pomóc, dlatego Pracujebolubie to miejsce gdzie możesz:

 • sprawdzić swój poziom zadowolenia z obecnej pracy
 • otrzymać porady Ekspertów jak przejść na wyższy poziom szczęścia
 • zainspirować się historiami Bohaterów, którzy już to zrobili
 • poznać fajne miejsca, w których pracują zadowoleni ludzie

Gotowy do drogi? Zobacz co dla Ciebie mamy!

Pracujesz i chcesz być bardziej zadowolony z pracy?

 • Skorzystaj z naszego Indeksu szczęśliwości
 • Przeczytaj porady Ekspertów
 • Zainspiruj się historiami naszych Bohaterów
 • Sprawdź jak pracują inni i z czego czerpią motywację

Jesteś zadowolony z pracy?

Dołącz do nas i pokaż to światu. Z chęcią pokażemy Twoją historię. Zależy nam na dzieleniu się prawdziwymi historiami, które zainspirują innych do szukania swojej drogi i zwiększania zadowolenia. Każdy z nas może to zrobić. A może znasz kogoś, kogo warto pokazać innym jako inspirującą historię? Koniecznie do nas napisz.

Jesteś pracodawcą?

Dbasz o pracowników, wspierasz ich zadowolenie, dbasz o to, aby w poniedziałek rano się uśmiechali? Masz pracowników, którzy z chęcią opowiedzą swoją historię? Zapraszamy! 

naklejka

Wyjątkowe miejsca pracy odznaczamy wyróżnieniem I love My Job Winner. Aby je zdobyć musisz przejść audyt, gwarantujący wysoką jakość dbania o pracowników.

#pracujebolubie to projekt Employer Branding Institute, który powstał na bazie setek wywiadów z pracownikami i pracodawcami. Naszą misją jest wspierać pracowników w szukaniu swojej drogi do radosnych poniedziałków poprzez edukowanie, inspirowanie i oferowanie narzędzi, dzięki którym każdy może być bardziej szczęśliwy w pracy.

Jesteśmy dumni, że wspierają nas Partnerzy: TVN i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dziękujemy Pracodawcom, którzy wspierają naszą akcję, wierząc, że razem możemy coś zmienić. Nasz wysiłek byłby niczym, gdyby nie Mądre media i Eksperci, które wspierają nas w docieraniu do pracowników z informacją o tym, że można. Bezcenne.

Na szczególne podziękowania dla Bohaterów, którzy nie wahają się, aby opowiedzieć swoje historie i dać przykład, że mimo przeciwności losu, jest możliwe, aby lubić to, co się robi. Dziękujemy, że chcecie się dzielić swoimi historiami!

Nasza misja to uśmiechnąć Polaków do pracy!

Czy wiesz, że…zadowoleni z pracy:

 • Żyją o 2 lata dłużej
 • Zarabiają o 37% więcej
 • Są kreatywni o 87% bardziej
 • Chorują o 36% rzadziej*

Organizatorem projektu jest

ebilogo

Chcesz z nami pracować przy tym projekcie? Aplikuj tutaj 🙂

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Nie każdy jednak wie jak to zrobić. Skorzystaj z wiedzy Ekspertów, inspirujących historii naszych Bohaterów i poznawaj miejsca gdzie możesz cieszyć się z poniedziałków!

1. Sprawdź swój
indeks szczęścia

2. Zobacz jak zrobili to inni

3. Poznaj fajne miejsca pracy

Dołącz do naszej rewolucji!

Każdy zasługuje na to, aby lubić swoją pracę. Dołącz do nas i pokaż innym, że warto! Czas zacząć na poważnie traktować swoje szczęście 🙂

Login/Register access is temporary disabled