Provident

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 r. także na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Provident działa w Polsce od 20 lat. W tym czasie udało nam się wypracować pozycję lidera na rynku pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało już ponad 4 miliony Polaków.

Agnieszka i Artur

Zespół Sprzedaży

Poznaj ich

Adam Owieczko

Kierownik ds. Rozwoju Partnerstw Strategicznych

Poznaj Adama

Lubię tę pracę, bo dostarcza masę emocji! Nigdy nie wiem, jak potoczy się dzień.

Artur

Nasza misja

Jesteśmy firmą, która ceni sobie swoich klientów. Zmieniamy ich życie na lepsze, oferując im proste i spersonalizowane rozwiązania finansowe.

Praktykanci na start!

Realizacja ciekawych projektów, przydzielony opiekun, opieka medyczna i dodatkowe szkolenia, tak wyglądają praktyki w naszej firmie. W obecnej 10. edycji mieliśmy blisko 1000 zgłoszeń.

Stawiamy na ludzi!

Promujemy najciekawsze projekty wolontariatu, podpowiadamy jak mądrze pomagać, uwrażliwiamy firmy na potrzebę działań wolontariatu pracowniczego. Pokazujemy jak sami pomagamy od 11 lat i prezentujemy efekty naszych działań.

Dbamy nie tylko o mamy

Program powstał z myślą o młodych rodzicach, którzy stanowią połowę naszego zespołu. Wszystkie mamy i świeżo upieczeni tatusiowie, tuż po narodzinach dziecka otrzymują od firmy sympatyczny upominek i gratulacje od prezesa.

Szacunek

Przestrzegamy zasad kultury osobistej, szanujemy opinię, czas i pracę innych. Traktujemy ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i ich skutki. To chyba najważniejsze w tym, co robimy. Jesteśmy odpowiedzialni za zobowiązania, wyniki i jakość wobec klientów, akcjonariuszy, partnerów i pracowników.

Przejrzystość

To jasno określone zasady i procesy obowiązujące w  relacjach z klientami, pracownikami, doradcami klienta i dostawcami. Podejmowanie działań mających na celu zapobieganie powstawaniu tematów tabu, a także ich obalanie.

Login/Register access is temporary disabled