Roche Polska

Dostarczamy leki poprawiające  jakość życia i zdrowia ponad 700 tysięcy polskich pacjentów rocznie. Oferowane przez nas terapie są przełomowe w leczeniu wielu chorób, zmieniając ich przebieg, poprawiając rokowania i wydłużając życie pacjentów. Nasze innowacyjne rozwiązania diagnostyczne wspierają pracę większości polskich szpitali, stacji krwiodawstwa i placówek naukowo-diagnostycznych.

Roche w 60 sekund

Jakie jest nasze motto?

Doing now what patients need next

Tworzymy medycynę przyszłości w przekonaniu, że nowoczesne rozwiązania medyczne są pilnie potrzebne. Z zaangażowaniem staramy się zmieniać życie chorych na lepsze, dlatego odważnie podejmujemy decyzje i działania. Wierzymy w to, że rzetelna i stabilna firma tworzy lepszy świat. Kierując się niepodważalnymi standardami naukowymi i normami etycznymi, dążymy do zapewnienia powszechnego dostępu do innowacji medycznych dziś i jutro. Jesteśmy dumni z tego, co i jak tworzymy.

Globalne i regionalne działania Roche w Polsce 

W Polsce zlokalizowane są ​też ​wiodące na świecie innowacyjne ośrodki Roche: Regionalne Centrum Badań Klinicznych dla Europy Środkowo-Wschodniej oraz Globalne Centrum Rozwiązań IT,​ w którym ​opracowujemy i wdrażamy rozwiązania oparte o najnowsze technologie informatyczne wspierające pracę ponad​ 91 tysięcy​ pracowników Roche w ponad 100 krajach​ ​(​o tym dowiesz​ się więcej na www.it.roche.pl).​

Stale współpracujemy ze środowiskami akademickimi i lekarskimi, by Polska nauka stawała się coraz bardziej konkurencyjna i innowacyjna z korzyścią dla pacjentów.

Pracujemy elastycznie, mamy możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy, a pracownicy biura Pharmy korzystają  z krótszych  piątków.

W naszych biurowych kuchniach znajdziesz  nie tylko duży wybór kawy i herbaty ale również 6 rodzajów mleka (sojowe, bez laktozy, 0% itp.)  i 7 rodzajów  płatków śniadaniowych (bez cukru, z cukrem, z owocami, itp. )

Zajęcia PILATES w naszym biurze

36 lat

średnia wieku w naszej firmie

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Sprawdź nasz raport CSR.

Inni nie wiedzą o tym, że firma Roche troszczy się zdrowie i życie pacjentów od ponad 120 lat, a pierwsze biuro w Warszawie Roche otworzył już w 1923 roku.

Dbamy o pracowników – rodziców

Program Rodzic w Roche to min.dodatkowy dzień urlopu czy karta podarunkowa dla nowo narodzonego malucha.

Myślimy o przyszłości!

Oferujemy program emerytalny i plan zakupu akcji Roche Connect, które dają nam możliwość oszczędzania w wygodny sposób i przy wsparciu Roche.

 755

tylu mamy w naszym biurze pracowników

Jako partner Centrum Onkologii-Instytut razem utworzyliśmy Centrum Naukowo – Przemysłowe oraz pierwszy w Polsce onkologiczny Oddział Badań Wczesnych Faz.

Login/Register access is temporary disabled