CostaCoffee- logo

Add to compare
Features
Tracking
Open API
Auto notification
Sheduling
CRM integration
Data import/export
Gamification
Simple SignOn
Social integration
Device supported
Windows
Android
Mac OS
Iphone/Ipad
Windows phone
Pricing model
Free
Freemium
Monthly payment
One-time payment
Annual subscription
Deployment
Customer type
Small business
Large enterprises
Medium business
Freelancers

GET THE BEST APPS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

Costa Coffee

Add to compare

  Costa Coffee

naklejka
logo

Jesteśmy grupą młodych i ambitnych ludzi, którzy pracę z kawą traktują jako swoją pasję. W naszych kawiarniach Bariści przygotowują kawę własnoręcznie, zgodnie z życzeniem i preferencjami naszych Gości. Jesteśmy Mistrzami Latte Art. Lubimy się też uśmiechać, dlatego naszą misją jest wywoływanie uśmiechu na twarzach Gości odwiedzających nasze kawiarnie.

Tak pracujemy

Adrian Leszek

Młodszy Specjalista ds.
rozwoju kategorii napojów

Poznaj Adriana

1,6 tys.

tylu mamy pracowników

icon1Kogo szukamy?

Do naszego zespołu zapraszamy osoby otwarte, które lubią poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi oraz dobrze się czują w dynamicznym środowisku pracy, czyli tam, gdzie dużo się dzieje. Cenimy też osoby, które chcą  się rozwijać, szlifować swoje umiejętności i nieustannie dążyć do doskonałości. Doświadczenie nie jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ pomagamy zdobyć mistrzowskie umiejętności z zakresu przyrządzania naszej kawy.

Wszystkiego Cię nauczymy,  jeśli tylko będziesz chciał 😉 Cieszymy się z Waszych różnorodnych pasji – przynosicie nam wiele inspiracji! Dzięki temu my również możemy się od Was wiele dowiedzieć i nauczyć.

Jaka jest nasza misja?

Lubimy się uśmiechać i chcemy dzielić się tą radością także z Gośćmi odwiedzającymi nasze kawiarnie. Naszą misją jest wywoływanie uśmiechu na ich twarzach. Za cel stawiamy sobie  otwarte i pozytywne relacje z naszymi Gośćmi – często się przyjaźnimy i chcemy, aby czuli się u nas jak w domu – swobodnie i dobrze. Dzięki naszej mistrzowsko przyrządzanej kawie, przyjaznej atmosferze i klimatycznym wnętrzom te chwile spędzane w naszych kawiarniach stają się magiczne! Bo dzień z naszą kawą i miłą rozmową z naszymi Baristami smakuje lepiej ????

Czy wiesz, że naszą markę stworzyli dwaj bracia Sergio i Bruno Costa ponad 40 lat temu? To wtedy opracowali naszą legendarną mieszankę Mocha Italia, w której zakochali się Goście Costa Coffee. Obecnie jest ona serwowana w ponad 30 państwach na świecie – od Wielkiej Brytanii po Filipiny!

Nasze ulubione słowo to #UŚMIECH, który zawsze mamy dla nas i naszych Gości. Cenimy sobie dobrą atmosferę w naszym zespole – lubimy ze sobą przebywać i rozmawiać. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do świata kawy. Razem tworzymy zgraną ekipę.

Naszą supermocą i jednocześnie przywilejem naszego zespołu jest karta Coffee Team!

Jesteśmy najlepsi w dzieleniu się pasją i wiedzą! Uwielbiamy doskonalić swoje unikalne umiejętności, aby praca z kawą przynosiła nam jeszcze więcej satysfakcji i możliwości rozwoju.

„Bardzo się cieszę, że pracuję w Costa Coffee, bo rozwijam swoje pasje, mogę być osobą kreatywną i robić fajne rzeczy.”

Agata, kierowniczka kawiarni

100%

kawy wykorzystanej do przygotowania naszej wyjątkowej mieszanki Mocha Italia pochodzi z upraw posiadających certyfikat Rainforest Alliance Certifed

„Swoją pracę lubię najbardziej za ludzi, z którymi współpracuję i atmosferę, którą ci ludzie tworzą”

Kuba, Barista

W ciągu ostatniego roku przeznaczyliśmy 428 godzin na to, aby mieć czas tylko dla siebie – lepiej się poznać i zintegrować w naszych zespołach.

Inni nie wiedzą o mnie, że naszą markę stworzyli dwaj bracia Sergio i Bruno Costa ponad 40 lat temu. To wtedy stworzyli naszą legendarną mieszankę Mocha Italia, w której zakochali się Goście Costa Coffee.  Obecnie jest ona serwowana w ponad 30 państwach na świecie – do Wielkiej Brytanii po Filipiny!

Stawiamy na rozwój naszych talentów, dlatego 78% awansów to awanse  wewnętrzne.

W ostatnim roku przeznaczyliśmy 1300 godzin na szkolenia i doskonalenie naszych umiejętności.

„Najbardziej lubię poniedziałki za to, że prowadzę w ten dzień swoje szkolenia. Lubię kiedy ludzie przychodzą do mnie z nastawieniem, że poniedziałek to nie jest najlepszy dzień tygodnia, a ja mogę im udowodnić, że to najlepszy dzień tygodnia, bo spędzają go ze mną :)” 

Aleksandra, Trenerka

user-1

78% kobiet

W ostatnim roku, wspólnymi siłami jako zespół Costa Coffee, wsparliśmy blisko

20

icon4akcji charytatywnych lub wspierających lokalną społeczność.

smileNasze ulubione słowo to #UŚMIECH, który zawsze mamy dla nas i naszych Gości. Cenimy sobie dobrą atmosferę w naszym zespole i lubimy ze sobą przebywać i rozmawiać, a to co łączy nas wszystkich to zamiłowanie do świata kawy. Razem tworzymy zgraną ekipę.

„W pracy w Costa Coffee bardzo ważna jest odpowiedzialność, bo od tego, w jaki sposób serwujemy produkty naszej marki, zależy, czy Goście będą wracać do naszej kawiarni.”

Kuba, Barista

Features
Tracking
Open API
Auto notification
Sheduling
CRM integration
Data import/export
Gamification
Simple SignOn
Social integration
Device supported
Windows
Android
Mac OS
Iphone/Ipad
Windows phone
Pricing model
Free
Freemium
Monthly payment
One-time payment
Annual subscription
Deployment
Customer type
Small business
Large enterprises
Medium business
Freelancers

GET THE BEST APPS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

Login/Register access is temporary disabled